Logo
14 Серпня 2020, 13:19
Теги: моз

МОЗ: Франківщина наближається до 50% заповнення лікарень хворими з COVID-19

Столиця Київ, а також Чернівецька, Рівненська та Івано-Франківська області наближаються до показника у 50% завантаженості лікарень, передбачених для хворих на COVID-19 на "першій хвилі".

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу в Національному інституті раку, пише Типовий Франківськ.

"Україна з черговими двома антирекордами. По-перше, за добу в нас захворіло 1 732 особи. З них 110 дітей, а також 78 медичних працівників. Ми знову поставили рекорд щодо госпіталізації: за минулу добу в нас було госпіталізовано 330 людей. Вчора ми дуже швидко перейшли відмітку у 300 госпіталізованих, а сьогодні вже 330… Ви бачите, що ми зростаємо щодня. У нас до лідерів додалися регіони, які ще два-три тижні тому не давали такої картини щодо кількості захворювань. Це і Одеська, і Харківська області. В нас Львівська область продовжує демонструвати заповненість ліжок більше 50%. ", -  зазначив міністр.

За словами міністра, на межі 50% перебувають зараз і місто Київ, і Чернівецька область, Рівненська область, Івано-Франківська область – ті області, де зафіксована велика кількість захворюваних і велика кількість людей, які госпіталізуються

Також Максим Степанов зауважив, що у визначенні рівнів епідемічної небезпеки немає політичних міркувань та закликав дотримуватися карантинних правил, аби хворих було менше – і лікарі змогли надати допомогу всім, хто цього потребує.