Logo
25 Червня 2019, 11:21

Можливо я став для когось сюрпризом: Олексій Петечел

Сьогодні, 25 червня в Івано-Франківську пройшла прес-конференція кандидата в окрузі №83 від партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка Олексія Петечели.

Олексій Петечел є кандадатом від партії Європейської Солідарності, яка має певні цінності.

Європейська Солідарність спирається на народ, армію і широку міднародну коаліцію, яка підтримує Україну, пише Типовий Франківськ.

"Кандидат, якого сьогодні представляємо інтелігент, людина нового формату, молодого покоління. Людина, яка має певний досвід і юридичну практику", - каже депутат міської ради Петро Шкутяк.

Він також зазначає, що Олексій Петечел кандидат, який знає проблематику Івано-Франківська та його потреби. Він особистість, яка має навики і знання, щоб творити законодавство.

"Можливо для когось я став сюрпризом, що висуваюся в депутати. Моє бачення роботи як депутата, то я співати не вмію, жарти можуть зрозуміти тільки друзі. Насправді робота в сесійній залі рутина і досить важка, але я маю певний досвід в цьому напрямку", - каже кандидат у депутати Олексій Петечел.

Він додає, що крім наукової діяльності поєднює її пратктичною. Вже розробляли певні законопроекти, які подавались до Верховної Ради і пропозиції щодо вдосконалення.

Нагадаємо, що Олексій Петечел, член виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, який на цьогорічних парламентських виборах, буде змагатися за депутатський мандат від партії Петра Порошенка «Європейська солідарність».

Схожі Новини