Logo
17 Липня 2015, 11:59

Мирний протест Правого сектора в Івано-Франківську: 2 шини, палатка та кілька активістів (ФОТО)

Сьогодні, 17 липня, ІФ ОО Правий сектор проводить мирну акцію протесту з «виставкою» шин на площі біля будівлі Івано-Франківської ОДА.

5

Протест проведять у зв’язку з частковим ігноруванням з боку керівництва держави вимог Правого сектору, зокрема – звільнення міністра МВС – Авакова.

За словами голови ІФОО Правий сектор Андрій Подільського, палатка коло будівлі ОДА стоятиме цілий день. Активісти збиратимуть підписи під заявою щодо незгоди зі змінами до Конституції, які, за його словами, легітимізує розкол України.

«Ми будемо збирати підписи, організовувати симпатиків для того, щоб вони підтримали Правий сектор. Акція буде проводитися в мирному форматі. Крім площі біля ОДА, палатка Правого сектора буде стояти біля будівлі МВС», – зазначив Подільський.

Він додав, що головною вимогою Правого сектора – є звільнення з посади Арсена Авакова.

«Українська влада ігнорує наші вимоги, зважаючи на те, що зараз літо і народ розслаблений, вони проводять різні антиукраїнські заходи. В тому числі й зміна Конституції України», – каже голова  Івано-Франківської обласної організації Правий сектор.

Активісти виставили коло будівлі ОДА лише дві шини. Кажуть, що це мирна акція, а шини – це символ революційного духу, який з`являється в українців лише восени.

1

2

3

6

7

9

8

10