Logo
12 Грудня 2019, 19:15

На Богородчанщині відкрили навчально-практичний центр слюсарного напрямку

Вчора, 11 грудня, на базі Богородчанського професійного будівельного ліцею відкрили навчально-практичний центр слюсарного напрямку.

Навчально-практичний центр був створений за підтримки Державного, обласного та спеціального фондів навчального закладу, пише Типовий Франківськ з посиланням на ІФ ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк заначив, що формування європейського простору профтехосвіти з дуальною системою є важливою сходинкою до євроінтеграції та відповідно до плану пріоритетних дій Уряду його відкриття дозволило модернізувати матеріально-технічну базу ліцею.

«Немає нічого важливішого, ніж стрімкий розвиток економіки в регіоні. Для цього потрібні висококваліфіковані фахівці. Важливим є адаптація учнів до сучасних умов, в яких вони перебуватимуть після того, як виходитимуть зі стін навчальних закладів. Сьогодні відбувається важлива подія - відкривається методичний комплекс, де учні здобуватимуть навички роботи із сучасними технологіями, матеріалами та обладнанням, де підніматиметься їх фаховий рівень», - наголосив Дмитро Романюк.

Додамо, що цей навчальний заклад тісно співпрацює з підприємствами, замовниками робітничих кадрів, у тому числі з ТзОВ «Альянс», ТзОВ «Сендем», ПП Сенджук, ТзОВ «Бистриця», СП «Вулкан» та іншими. Також забезпечує підвищення професійної підготовки учнів, слухачів закладу, стажування робітників підприємств та здійснює перепідготовку незайнятого населення.