Logo

На будівництво моста в Пасічну до кінця року виділять 100 мільйонів гривень

У четвер, 9 вересня, відбулась зустріч з Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим щодо продовження робіт на важливих об'єктах Прикарпаття.Йшлося про будівництво моста на Пасічну в Івано-Франківську, який включили до президентської програми «Велике будівництво».

Про це йдеться на офіційному сайті народного депутата — Едуарда Прощука.

Зустріч ініційована народним депутатом України Едуардом Прощуком відбулась за участі колеги Василя Вірастюка та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Як зазначив Едуард Прощук, президентська програма працює і вже найближчим часом на об'єкті в Івано-Франківську відбуватимуться активні роботи.

«До кінця цього року на будівництво моста в Пасічну виділять ще 100 мільйонів гривень, а попередній транш у 60 мільйонів гривень вже спрямовано на виконання робіт», – зазначив після зустрічі з міністром народний депутат.

Нагадаємо, існуючий міст на Пасічну побудований у 1969 році, щодня ним пересуваються понад 10 тисяч транспортних засобів. Через аварійність та зношеність він не може забезпечити належне сполучення мікрорайону Пасічна з основною частиною міста.