Logo

На Буковині заборонили діяльність УПЦ Московського патріархату на території області

Чернівецька обласна рада заборонила діяльність ПЦУ Московського патріархату на території області. Рішення підтримали на засіданні 40 обласних обранців.

Про це повідомляє пресслужба облради, передає Типовий Франківськ.

"Депутати Чернівецької обласної ради вважають діяльність релігійних організацій (об’єднань), які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресоркою (Росією), забороненою на території Чернівецької області", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рекомендації отримала й обласна державна адміністрація. Зокрема, здійснити аналіз та вжити відповідних заходів щодо законності використання культових будівель і майна державної власності, переданих у власність релігійним організаціям, які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з РФ.

До слова, 27 грудня 2022 року під час засідання ХІ сесії обласної ради депутати звернулися до Верховної Ради, президента України та Кабінету міністрів щодо заборони діяльності Української православної церкви в єдності з московським патріархатом, релігійних організацій з центром в країні-агресорці на території України.

 

 

 

Фото з відкритих джерел