Logo

На Бурштинському водосховищі впіймали браконьєрів

Сьогодні, близько 1 години ночі, на Бурштинському водосховищі біля с. Коростовичі Галицького району Івано-Франківської області, на воді,  під час здійснення незаконного вилову риби, було виявлено трьох браконьєрів.

Про це повідомили в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі, пише Типовий Франківськ.

У ході спільного рибоохоронного рейду Івано-Франківського рибоохоронного патруля, Чернівецького рибоохоронного патруля та ГО Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля", було виявлено  трьох осіб на моторному гумовому човні з 3 одиницями заборонених сіткоснастевих знарядь лову загальною довжиною 190 метрів.

В сітках знаходилося бугато риби: 9 лящів, 6 сріблястих карасів, 2 окуня, один канальний сом, 1 судак(маломірка) вагою понад 13 кілограмів.  В човні також виявлено 2 металевих здвоєних гаків («кішки»), та мішки для транспортування риби.

Для встановлення осіб порушників, на місце події рибпатрульні викликали працівників Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області. Особи, що вчинили правопорушення, представлялися працівниками рибгоспу, проте, не надали жодних підтверджувальних документів.

Заборонені знаряддя лову, гумовий човен з мотором та незаконно здобуті водні біоресурси вилучено.

Державними інспекторами за фактом даного порушення складено три протоколи по ст. 85 ч. 4 (грубе порушення правил рибальства) КУпАП, опис-оцінку вилученого майна та водних біоресурсів.  Рибному господарству, за незаконний вилов риби, було завдано збитків  на суму 2584 грн.

Пізніше, близько 4 години рибпатрульні вилучили з акваторії Бурштинського водосховища 5 одиниць сіткоснастевих безгосподарських знарядь лову – ліскових сіток загальною довжиною 400 метрів, вічко 70 мм. В сітках було знайдено 3  сріблястих карасів та одного ляща, які в живому стані негайно повернені у водойму.

Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Нагадуємо, що з 1 квітня на водоймах Прикарпаття діє режим нерестової заборони, яким передбачено заборону на промисловий вилов риби з 1 квітня по 30 червня.