Logo
29 Червня 2021, 09:32

На Дністрі надзвичайники врятували трьох дітей: батько зник у воді

Вчора, 28 червня надійшло повідомлення про те, що поблизу села Козина, Галицької ТГ, Івано-Франківського району посеред річки Дністер знаходиться 3 дітей, які не можуть самостійно вийти на берег та просять про допомогу.

Про інцидент інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

По прибуттю до місця події було встановлено, що посеред води на річці Дністер знаходиться троє дітей (на відстані орієнтовно 20 м з протилежного берега) і просять про допомогу.

Рятувальники 3-ої ДПРЧ м. Галич за допомогою човна дістались до дітей, доправили їх до берега, де передали медичним працівникам для проведення медичного огляду.

За інформацією дітей та очевидців, відпочиваючи на річці одна з дівчат потрапила на глибину й почала тонути, при цьому потягнула за собою одну із старших сестер. Батько, побачивши дану ситуацію, почав занурюватись, щоб виштовхнути на поверхню дітей. Відвівши дітей із заглиблення батько зник з поля зору, і на даний час місце перебування невідоме.

До проведення рятувальних робіт всього залучено 8 одиниць техніки, з них 3 плавзасоби, 24 чоловіки. Від ГУ ДСНС України в області залучено 7 одиниць техніки, з них 2 плавзасоби, 22 чоловіки особового складу.

Рятувальники 3-ої ДПРЧ м. Галич (на човні) спільно з водолазами рятувально-водолазної станції м. Галич провели обстеження акваторії дна та русла річки Дністер, на загальній площі 500 м.кв.

Станом на 23:00 28 червня, у зв’язку із настанням темної пори доби, роботи призупинені, особу не виявлено, відновлення пошуково-рятувальних робіт планується з 06:00 29 червня.