Logo
21 Лютого 2020, 15:38
Теги: медики

На Долинщині медики екстреної допомоги отримали новий автомобіль

Від тепер жителі Вигоди та прилеглих сіл, матимуть змогу отримати екстрену медичну допомогу швидше, а при потребі транспортування до медичного закладу буде безпечним та комфортним.

Про це йдеться на Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА, пише Типовий Франківськ.

Завдяки новому автомобілю TOYOTA LAND CRUISER робота лікарів та фельдшерів бригади "103" Вигодського ППб Долинської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, КНП"Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради" буде швидшою та ефективнішою, що збільшує шанс для порятунку людського життя. Велика подяка всім хто долучився до даної справи.

Днями відбулося вручення ключів від автомобіля швидкої медичної допомоги, закупленого фондом Ріната Ахметова за ініціативи адміністрації Президента України. Автомобіль сучасний, високотехнологічний, на базі позашляховика TOYOTA LAND CRUISER, укомплектований сучасним медичним обладнанням та цілковито відповідає вимогам національних і європейських стандартів щодо надання екстреної медичної допомоги навіть жителям громади у труднодоступних гірських населених пунктах.

Ключі керівнику КНП «ОКЦЕМД та МК ІФОР» Мирону Матейку передав селищний голова Ярослав Наум, який запевнив, що разом з депутатами селищної ради докладяє всіх зусиль для забезпечення якісними медичними послугами жителів об’єднаної громади та навколишніх населених пунктів.

На заході, крім працівників колективу КНП «Вигодська міська багатопрофільна лікаря" та колективу КНП «ЦПМД» ДРР, були присутні секретар Вигодської селищної ради Оксана Данчук і заступник селищного голови Василь Федірків.