Logo
1 Січня 2020, 17:40
Теги: дтп

На дорогах Прикарпаття за рік у ДТП загинуло понад 130 людей

За 11 місяців цього року на дорогах Франківщини сталося 2977 ДТП. Це на понад 12% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомила речниця обласного управління Нацполіції Христина Максимчак, пише Суспіьне.

 

Зокрема, за цей період зареєстровано 731 ДТП з постраждалими, 132 особи – загинули.

Пік аварійності в області припадає на 13 годину. За даними обласної поліції, найбільша кількість ДТП трапилася у п’ятницю, а з постраждалими - у вівторок.

Щодо місяців, найбільше аварій поліцейські зареєстрували у жовтні, з постраждалими - в серпні. Щодо летальних ДТП, найбільше людей загинуло у липні.

Цьогоріч кількість аварій зросла у Галицькому, Городенківському, Снятинському, Тисменицькому, Косівському, Богородчанському районах та у місті Яремче.

Основними причинами автопригод були перевищення безпечної швидкості – 1139 , порушення правил маневрування – 971, недотримання дистанції –451, керування транспортним засобом у нетверезому стані – 331 та порушення правил проїзду перехресть – 146.

 

В ДТП через перебування водія у нетверезому стані цього року постраждало 73 людини, 9 осіб загинуло та 120 було травмовано.

Прикарпатські поліцейські просять усіх учасників дорожнього руху дотримуватися правил та не сідати за кермо в нетверезому стані.

Авторка: Мар'яна Басалига