Logo
16 Травня 2024, 16:19
Теги: Міг-31К

На два Міг-31К менше: які наслідки атаки на аеродром "Бельбек" у Криму

Під час атаки на військовий аеродром "Бельбек" у Криму вночі 15 травня знищено ЗРК С-400, 2 літаки МіГ-31 і склад паливно-мастильних матеріалів. Також є втрати серед особового складу. 

Про це повідомляють джерела ASTRA  в екстрених службах регіону.

За їхніми даними, внаслідок ракетного удару на аеродромі було знищено два винищувачі-перехоплювачі МіГ-31, також згорів склад паливно-мастильних матеріалів. Постраждали 11 російських військовослужбовців. 

"Трохи пізніше, ближче до ранку 15 травня ракета вдарила по ЗРК С-400 "Тріумф" уже в районі села Вишневе. Після атаки ЗРК загорівся. 2 військовослужбовців загинули, 2 дістали поранення", — йдеться у повідомленні. 

Зауважимо, Україна офіційно не коментувала наслідки атаки по військовому аеродрому окупантів у Криму. 

Тим часом у Міноборони РФ відзвітували, що в ніч проти 15 травня засоби ППО знищили над Кримом 10 оперативно-тактичних ракет ATACMS. Про втрати і пошкодження під час атаки російське відомство не заявляло. Однак Z-воєнкори повідомляли про загиблих і поранених, але не уточнювали про їхню кількість та інші деталі. 

Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, коментуючи атаку на "Бельбек", звернув увагу, що окупований Крим був другою за насиченістю ППО зоною після Москви і Московської області. 

"Якщо провести пряму між Джанкоєм і Бельбеком, виходить така собі значна напівдіагональ. А якщо провести лінії від Джанкоя і Бельбека до, наприклад, Феодосії, то виходить досить таки значний трикутник.  Я ніби ні на що не натякаю, але ще на початку 2024 року Крим був другою за насиченістю ППО зоною після Москви і Московської області. А станом на другу половину 2024 року, це вже, м'яко кажучи, не так. Але далі буде", — написав він.