Logo
22 Липня 2020, 18:24

На Франківщині до кінця літа відкриють "Ворота у Карпати"

В урочищі Жбир села Добротів, що на Прикарпатті, змонтували для туристів 14-метрову оглядову вежу.

Про це Суспільному повідомив голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.

"Висота вежі – 14 метрів. Виготовили її в Івано-Франківську, на підприємстві "Карпати", – повідомив керівник громади. – Вежа складається з міцних металевих конструкцій. Її випробували на сейсмостійкість. Результат такий – може витримати землетрус у 6 балів. Тобто споруда міцна і надійна".

Володимир Попович каже, що з вежі видно Карпатські гірські хребти, долини річки Прут, села Саджавку, Іванівці, Товмачик, Красну, Верхній Майдан, Вишнівці, Чорний Потік, Білі Ослави, Заріччя, Лючки… Є можливість побачити і ретрансляційну вежу на горі Рокиті.

В урочищі Жбир села Добротів, територію якого місцеві ще називають "Ворота у Карпати", змонтували не лише оглядову вежу, а й впорядкували площадку для розміщення туристичних об’єктів та спорудили альтанки.

За словами очільника громади, ще потрібно навести лад на стоянці для автомобілів, встановити трансформаторну підстанцію, упорядкувати доріжки. А поки роботи тривають, Ланчинська громада домовилася із Коломийською ОТГ про встановлення у Коломиї інформаційних стендів, які допоможуть жителям і гостям Прикарпаття знайти нове відпочинкове місце.

До слова, відпочинкову зону за проєктом, який Ланчинська громада реалізовує в партнерстві з Печеніжинською, Коломийською і Нижньовербізькою ОТГ, почали облаштовувати ще два роки тому.