Logo
14 Серпня 2020, 09:19
Теги: пожежа

На Франківщині горіла двохповерхова будівля, легковий автомобіль та трава

Минулої доби та сьогодні зранку прикарпатські рятувальники ліквідували 8 пожеж.

Про це інформує ДСНС області, пише Типовий Франківськ.

13 серпня о 07:39 в місті Городенка на вулиці В. Великого виникла пожежа недіючої двоповерхової будівлі. Вогнем пошкоджено крівлю та перекриття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 10:28 в місті Івано-Франківськ на вулиці Київська виникла пожежа побутового сміття на відкритій території поблизу сміттєвих контейнерів. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 11:25 в місті Долина на вулиці Підлівче виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 13:13 в селі Руда Рогатинського району виникла пожежа післяжнивних залишків на відкритій території поля. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 16:17 в селі Космач Косівського району виникла пожежа легкового автомобіля Фіат. Вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:36 в селищі міського типу Обертин Тлумацького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 600 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:40 в місті Івано-Франківськ на вулиці Вовчинецька виникла пожежа автомобільних шин на відкритій території котельні ПВНЗ «Галицька академія». Вогнем пошкоджено витяжну трубу димаря твердопаливного котла. Причина виникнення пожежі встановлюється.

14 серпня о 00:57 в місті Івано-Франківськ на вулиці Героїв УПА виникла пожежа побутового сміття в сміттєвих контейнерах. Причина виникнення пожежі встановлюється.