Logo
9 Травня 2019, 11:25

На Франківщині рятувальники обстежували дно водойм

Вчора, 8 травня, в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування.

Як повідомляє Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил поведінки на водних об’єктах, пише Типовий Франківськ.

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в місті Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано.

Водолазами Івано-Франківської рятувально-водолазної станції та аварійно-рятувальної маневрової групи на міському озері у Франківську по вулиці Г. Мазепи проведено обстеження дна підводної акваторії міського пляжу. Задіяні 320 м² підводної акваторії. Небезпечних предметів, які могли б травмувати громадян під час купання не виявлено.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в місті Галич на річці Дністер порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в Коломиї проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 3 громадянами.