Logo
19 Лютого 2023, 14:08

На Франківщині суд призначив чоловіку 200 годин громадських робіт через те, що побив жінку

До суду із місцевої прокуратури надійшов обвинувальний акт про обвинувачення чоловіка, який за місцем свого проживання, посварився із дружиною та побив її. Чоловік на ґрунті ревнощів, наніс декілька ударів руками по голові та тулубі, після чого використавши як знаряддя пластикову вибивачку, наніс декілька ударів по нозі жінки, пише Типовий Франківськ з посиланням на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області.

Внаслідок умисних протиправних дій обвинуваченого, потерпілій спричинені тілесні ушкодження у вигляді синців та саден на тілі, які згідно висновку експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У судовому засіданні обвинувачений зазначив, що визнає вину у вчиненні кримінального правопорушення. Проте, з детальних пояснень обвинуваченого суд не побачив щирого жалю за вчинені неправомірні дії. Крім того обвинувачений висловлював думки, що варто було вдарити дружину більше разів, щоб вона зробила належні висновки.

Потерпіла в судовому засіданні просила покарати обвинуваченого відповідно до закону.

Призначаючи покарання обвинуваченому, суд у відповідності до вимог закону, враховував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання, обставини при яких було скоєно кримінальне правопорушення, а також думку потерпілої і позицію прокурора.

Таким чином суд вирішив призначити чоловіку покарання у виді громадських робіт строком на 200 годин.