Logo
24 Березня 2023, 21:15

На Франківщині від початку війни складено 4320 адміністративних матеріалів за правопорушення

Від початку війни на чинних контрольно-пропускних пунктах правоохоронці перевірили 500 тисяч осіб та понад 100 тисяч транспортних засобів. Виявили 214 водіїв, що керували у стані сп’яніння, загалом на керманичів склали 4320 адміністративних матеріалів за різні правопорушення, пише Типовий Франківськ з посиланням на поліцію області.

Крім того, під час перевірок транспортних засобів поліцейські виявляють наступні правопорушення такі, як незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, підроблення документів, підробка номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів.

На блокпостах розшукано 6 осіб, котрі перебували у розшуку, а також 38 транспортних засобів. 

Під час щоденних патрулювань поліцейські також виявляють правопорушення, пов’язані із незаконним виробництвом, виготовленням, придбанням, зберіганням, перевезенням чи пересиланням наркотичних засобів. Виявлено 684 таких правопорушень. Патрулями розшукано 8 осіб, які перебували у розшуку, а також 2 транспортні засоби.

"Загалом поліцейськими складено понад 49 тисяч адміністративних протоколів", - йдеться в повідомленні.