Logo
29 Листопада 2023, 15:13

На Франківщині закликають водіїв бути максимально уважними на дорогах

У західній частині України очікується зниження температури, сніг та ожеледь, пише Типовий Франківськ з посиланням на поліцію області.

При погіршенні погодних умов радимо водіям не перевищувати допустиму швидкість руху, дотримуватися безпечної дистанції, уникати різкого гальмування та ризикованих маневрів. Будьте максимально уважними, враховуйте стан дорожнього полотна й ретельно плануйте свої маршрути.

Користуйтеся пасками безпеки, дітей перевозьте, використовуючи спеціальні дитячі крісла, що допоможуть убезпечити їх від ймовірного травмування.

Якщо на вашому авто все ще літня гума або ви не впевнені в технічному стані автомобіля – не виїжджайте на автошляхи.

Нагадуємо, з 1 жовтня на всіх механічних транспортних засобах за межами населених пунктів мають бути увімкнені денні ходові вогні.

"Звертаємось й до пішоходів - в умовах недостатньої видимості зненацька не виходити на проїжджу частину перед автомобілем категорично забороняється! Переходьте вулицю лише у призначених для цього місцях, попередньо переконавшись, що поблизу немає рухомих транспортних засобів. Пішоходи повинні мати на одязі світлоповертаючі елементи – це зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі", - наголошують у поліції.