Logo
11 Липня 2020, 20:07

На Франківщині завершується відновлення залізничних колій, пошкоджених повенями

Залізничники завершують відновлення колій на Івано-Франківщині, пошкоджених внаслідок повені. Наразі на перегоні Заболотів — Видинів, який постраждав найбільше, проводиться капітальний ремонт 8 кілометрів колій.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до регіональної філії «Львівська залізниця», пише Типовий Франківськ з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

«Вкотре переконався, що і в екстрених ситуаціях залізничники працюють швидко та якісно. Крок за кроком відновлюємо всі залізничні колії на заході України, що були пошкоджені внаслідок повені», — розповів Іван Юрик.

Він також зауважив, що через повені найбільше постраждав 224-й кілометр перегону Заболотів — Видинів, що на Івано-Франківщині.

«Менш ніж на добу тут було призупинено рух поїздів та відновлено зруйнованих вщент 150 метрів колій. Це були критичні метри, які призупинили вантажні перевезення з Румунією. Наразі на ділянці триває капітальний ремонт 8 кілометрів колій, які теж були пошкоджені стихією», — пояснив керівник Укрзалізниці.

За словами Івана Юрика, роботи проводяться вдень, а вночі пропускаються вантажні поїзди.

«До кінця наступного тижня завершимо. Основний план заходів для укріплення найбільш небезпечних ділянок на заході України теж окреслили. Щиро дякую залізничникам за самовіддану роботу», — резюмував керівник Укрзалізниці.