Logo
6 Квітня 2020, 13:59
Теги: риба

На Городенківщині на річці забороненим знаряддям ловили рибу

Вчора, 5 квітня 2020 року івано-франківськими рибпатрульними здійснено рибоохоронний рейд на річці Дністер в межах Городенківського району.

Про це повідомляє Івано-Франківський рибоохоронний патруль, пише Типовий Франківськ.

 

Близько 7 ранку з річки у річці було виявлено 10 од. заборонених знарядь лову – 5-и метрових ліскових сіток загальною довжиною 50 метрів. У сітках було виявлено 1 екз. плітки звичайної і 1 екз. окуня звичайного, які негайно у живому стані були випущеними в природне середовище існування.

Близько 11 ранку з річки Дністер поблизу с. Колінки Городенківського району під час тралювання виявлено і вилучено 3 заборонених сіткоснастевих знарядь лову – сітку з нитки довжиною 30 метрів - 1 од., вічко 25 мм і сітки з ліски довжиною по 15 метрів, вічко 30 мм - 2 од.

У сітках було виявлено і негайно випущено у воду 3 екз. плітки звичайної та 1 екз. окуня звичайного. Всього вдалося запобігти збиткам рибному господарству на суму 357 грн.

Складено акти виявлення та вилучення майна, власник яких не встановлений. Проведено профілактичні розмови з рибалками, які здійснювали любительську риболовлю в дозволеному під час нерестової заборони місці.