Logo
26 Серпня 2020, 11:41

На Городенківщині водолази знайшли тіло 18-річного хлопця, який потонув у Дністрі

24 серпня о 12:10 до Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Івано-Франківській області надійшло повідомлення, про те, що близько 18:30 в р. Дністер під час відпочинку пірнув у річку та не виплив 18-річний житель села Гавриляк Тлумацького району.

Про це інформує ДСНС області, пише Типовий Франківськ.

Одяг особи було виявлено на березі річки Дністер. О 13:21 для проведення пошуково-рятувальних робіт до місця події було направлено групу водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

О 15:20 розпочато водолазно-пошукові роботи на р. Дністер в с. Лука Городенківського району.

О 19:30 група водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, провівши обстеження 5 тис. м.кв. дна річки Дністер та за допомогою гідролокатора провівши обстеження 10 тис. м.кв. водного середовища р. Дністер, призупинила пошукові роботи у зв’язку з настанням темної пори доби.

25 серпня о 08:30 водолази відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення відновили проведення пошуків чоловіка. Додатково було залучено 1 човен від Державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Городенка.

26 серпня відновлено проведення пошукових робіт на р. Дністер на території Городенківського району. До проведення робіт залучено рятувальників відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та Державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Городенка, а також працівників Івано-Франківського пошуково-рятувального відділення Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

О 10:10 поблизу с. Лука Городенківського району, посеред річки Дністер працівники відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення виявили тіло утопленика. Повідомлено працівників поліції та родичів загиблого.

Всього було задіяно 12 чоловік особового складу, з них 5 – водолази, та 5 одиниці техніки, в тому числі 2 човни і катамаран.