Logo
2 Липня 2019, 14:30

На Говерлі встановлять пам’ятний знак загиблим на Сході України мирним громадянам та військовим

5 липня з нагоди п’ятої річниці визволення Слов’янська від російсько-терористичних військ відбудеться спільний підйом учасників бойових дій, представників Національної гвардії України та поліції особливого призначення Івано-Франківська на найвищу гору України «Говерлу».

На горі буде встановлений пам’ятний знак «Загиблим на Сході України мирним громадянам та військовим», пише Galka.if.

Нагадаємо що у 2017 році з нагоди святкування Дня захисника України представники Національної гвардії України ти поліції особливого призначення Івано-Франківська встановили на найвищій точці України горі «Говерла» дублікат звернення майбутнім поколінням українців. Оригінал звернення знаходиться в складі меморіального комплексу «На горі Карачун», що поблизу Слов’янська Донецької області.

Меморіальний комплекс «На горі Карачун» створено силами волонтерів та представників силових структур. В ньому відображені події, які відбувались на Сході України в 2014-2015 роках, інформує “Галку” Західне ОТО НГУ.

Захід проводиться спільно київським волонтером Мариною Квіткою, Національною гвардією України та підрозділом поліції особливого призначення ГУНП у Івано-Франківській області. «Звернення до майбутніх поколінь українців», встановлено з метою донесення історичної правди до майбутніх поколінь українців, військово-патріотичного виховання молоді. та державотворчих традицій.