Logo
3 Липня 2014, 23:46

На Івано-Франківщині відбулось відкриття нового модернізованого зерносховища

Зерносховище
В селі Вільхівці тепер знаходиться один із найбільших елеваторів, який піднімає агробізнес Прикарпаття до всеукраїнського рівня

Сьогодні в селі Вільхівці Городенківського району відбулось відкриття елеватора – найбільшого і найсучаснішого зерносховища в Івано-Франківській області. За сучасними стандартами агробізнес Прикарпаття поступово підніметься до всеукраїнського рівня, адже такі зерносховища поки наявні у найрозвиненіших агропромислових східних регіонах країни.

Голова ОДА Андрій Троценко впевнений, що тепер фермери позбудуться бюрократичних пересторог і сміливіше розвиватимуть своє господарство, повідомляє кореспондент Бліц-Інфо.

«На спорудження елеватора витрачено понад 60 мільйонів кредитних ресурсів і це свідчить про перспективу агробізнесу у нашому регіоні. Сотні людей матимуть робоче місце і найближчі п’ять років зернові культури ефективніше вирощуватимуться, бо кредит погасити треба», - жартома розповідає Андрій Троценко.

За словами Троценка, такий елеватор дозволить належним чином зберігати зерно і на європейському ринку українська продукція оцінюватиметься достойно.

Керуючий філії «Укрексімбанку» у Івано-Франківській області Юрій Друк запевнив, що такі потужні проекти необхідно реалізовувати у нашому регіоні. Люди мають бажання працювати на своїй землі і це потрібно підтримувати та розвивати.

На урочисте відкриття запросили громадських діячів Івано-Франківська, партнерів та представників ЗМІ. Разом із священнослужителем територію нового зерносховища окропив ранковий дощ, який сприйняли як благословення від Бога.

Зерносховище

Зерносховище

Зерносховище

Зерносховище

Зерносховище

Зерносховище

Зерносховище

ЗерносховищеБліц