Logo
16 Лютого 2015, 18:37

На Івано-Франківщині з виправного центру втік засуджений вже всьоме чоловік

Чоловіка затримали в рідному селі, а Долинський районний суд повернув утікача за грати.

зона

Востаннє злочинець був засуджений Івано-Франківським міським судом до 3,5 років позбавлення волі відразу за кількома статтями ККУ, серед яких: крадіжка, грабіж, створення або утримання місць розпусти і звідництво. Ухвалою Маневицького районного суду Волинської області від 22 серпня 2014 року покарання замінено на більш м'яке – у вигляді обмеження волі на строк 1 рік і 7 місяців, пише Курс.

Засуджений прибув для відбуття покарання у виді обмеження волі в Долинський виправний центр № 118 у село Тростянець на Долинщині.

23 грудня 2014 року начальник Долинського виправного центру спеціальним наказом дозволив засудженому короткочасний виїзд до Долинської центральної районної лікарні. Крім того, засуджений звернувся до адміністрації установи із заявою про видачу паспорта громадянина України для отримання грошового переказу, яка також була задоволена.

Наступного дня, 24 грудня, в’язень у супроводі двох працівників виправного центру відвідав Долинську ЦРЛ, після того під наглядом цих же працівників поїхав у Калуш для отримання грошового переказу. Скориставшись великим скупченням людей, засуджений втік від працівників виправної установи у торговому центрі "Караван".

Звідти він поїхав додому у селі Палагичі Тлумацького району, де наступного дня його затримали правоохоронці.

Чоловік, який опинився на лаві підсудних восьмий раз, пояснив, що умисел поїхати додому в нього виник спонтанно, він цього заздалегідь не планував. Розуміє, що вчинив неправильно і щиро розкаюється у вчиненому та просить його суворо не карати.

Цього разу суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення), врахував невідбуте покарання та засудив його до півтора року позбавлення волі.