Logo
3 Квітня 2019, 22:01

На Івано-Франківщині з'являться сучасні глемпінги

Сучасні глемпінги з’являться на Прикарпатті. Крім того, на території Дністровського регіонального ландшафтного парку планується відкрити туристичний візит-центр.

Глемпінги – комфортабельні кемпінги – створюють в Івано-Франківській області. Як розповів у інтерв’ю Zruchno.Travel начальник відділу туризму та міжнародної технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму й інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко, сучасні локації для відпочинку в цьому році будуть доступні на території Дністровського каньйону.

Глемпінг – це відпочинок на природі, але тільки класу люкс. Дослівний переклад glamorous camping – гламурний кемпінг. Замість наметів і спальних мішків – затишне житло з м’яким ліжком, замість туалету під деревом і купання в річці – ванна кімната з усіма зручностями. Такий відпочинок призначений для мандрівників, які не проти пожити на лоні дикої природи, але при цьому в похід йти не готові.

"Уже два роки активно популяризуэмо Дністровський каньйон. Адже це не тільки річкові сплави. В цьому році ми почали розвивати глемпінги (кемпінги підвищеної комфортності, – ред.). Першою за їх організацію у нас взялася компанія "Білий бізон" у Городенківському районі. У них дуже великий спектр послуг, окрім традиційних сплавів. Зараз ми активно вкладаємо бюджетні кошти в розвиток інфраструктури Дністровського каньйону – створюємо альтанки, зони відпочинку з мангалами ", – зазначив Віталій Передерко.

Начальник відділу туризму Івано-Франківщини також додав, що на території Дністровського регіонального ландшафтного парку планується відкрити туристичний візит-центр.

"У планах спільно з Дністровським регіональним ландшафтним парком створення візит-центру за типом того, що ми побудували в Галичі. Оскільки мова йде про активний туризм, там буде станція прокату спорядження для водного туризму, інформаційний центр, зона відпочинку і паркінг ", – сказав Передерко.