Logo
21 Червня 2019, 20:16

На Калущині стартував "Чорний Ліс-2019"

Свої наметові містечка на базі ДП «Калуське лісове господарство» у селі Вістова розгорнули команди загальноосвітніх навчальних закладів району.

Про це йдеться на сайті ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Для участі у програмі в мальовничій місцевості зібралися команди Боднарівської, Ріп’янської, Завійської, Перевозецької, Пійлівської, Голинської та Кропивницької шкіл, до складу яких увійшли 80 школярів старших класів.

Під час відкриття табору посадовці побажали дітям весело провести час, набратися незабутніх вражень, знайти нових друзів, збагатитися патріотичним духом у повстанському лісі.

Зазначимо, що програма перебування дітей у таборі супроводжується різноманітними науково-пізнавальними, патріотично-виховними та культурно-спортивними заходами. Вони живуть у наметах, харчуються здоровою їжею, змагаються у різноманітних конкурсах. Діти очікують змагання із стрільби із пневматичної гвинтівки, орієнтування, футболу, пляжного волейболу, армрестлінгу, конкурси з туристичної техніки на найшвидше розкладання намету, в’язання вузлів, подолання навісної переправи, розпалювання вогнища, виготовлення стінгазети «Я за здоровий спосіб життя».

Додамо, що аби потрапити на районний етап учасники програми писали реферати. Табірна зміна триватиме 5 днів, а команда-переможець районного наметового табору братиме участь в обласній молодіжній патріотичній науково-пізнавальній програмі «Чорний Ліс-2019».