Logo
14 Жовтня 2021, 14:06

На Калущині відбулися патріотичні змагання учнівської молоді

До відзначення 79-ої річниці створення УПА та Дня захисників і захисниць України на території Меморіального комплексу «Криївка Черемоша» проведено військово-спортивний патріотичний змаг серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Калуської територіальної громади.

Про це повідомляє  Калуська міська рада.

   Усіх присутніх привітала заступник міського голови Наталія Кінаш та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Михайло Клим. Ушановуючи пам'ять загиблих захисників України, квіти до меморіального комплексу поклали переможці минулорічних змагань – команда «Вітрогони» Калуського ліцею №10.

   До складу журі ввійшли Ірина Люклян, начальник управління освіти, Володимир Палагнюк, головний спеціаліст управління освіти, Уляна Теліхович, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

   Загалом у заході взяли участь 14 команд. Юнь змагалася в конкурсах «Візитка рою», патріотичної пісні, на влучність у стрільбі з пневматичної гвинтівки, у неповному розборі й зборі автомата Калашникова та спорядженні магазину до автомата, а також продемонстрували майстерність у військово-прикладній техніці: колоді, переповзанні, метанні гранат, перенесенні потерпілого на ношах.

   За результатами конкурсних змагань, І місце посіла команда «Вітрогони» Калуського ліцею №10, ІІ місце – «Залізні вовки» Калуського ліцею №4, ІІІ місце – «Соколи» Калуського ліцею №3.

1634130104-7894e1db714b569f72ac-large