Logo
19 Травня 2020, 13:57

Митників поста "Прикарпаття" затримали на хабарі

На Прикарпатті на хабарі спіймали митників.

Про це повідомляє Типовий Франківськ з посиланням на пресслужбу прокуратури області.

За процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Львові, спільно з Управлінням СБУ в області за сприяння працівників відділу у сфері запобігання, виявлення та протидії корупції Галицької митниці ДМСУ викрито схему систематичного одержання хабарів.

На хабарі спіймали головного інспектора митного поста «Прикарпаття» та брокера від фізичних та юридичних осіб за пришвидшення оформлення митних документів на експорт та імпорт товарів різних груп.

Посадову особу та його спільника затримано в порядку ст. 208 КПК. під час отримання чергової суми коштів у розмірі 2500 грн за пропуск через митний пост транспортного засобу з товаром на суму понад 500 тис. грн, без сплати митних платежів,

Тривають невідкладні слідчі дії, спрямовані на документування інших епізодів указаної злочинної діяльності, встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, залучених у корупційній схемі.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам за ч. 3 ст. 368 КК України та обрання їм запобіжних заходів.