Logo
24 Жовтня 2019, 13:37

На Хриплинській "Водотехпром" відключив воду через борги

23 жовтня котельня, що розташована на вул. Хриплинська, 11а (на території «63 Котельно-зварювального заводу») була відключена від централізованого постачання води від КП "Івано-Франківськводоекотехпрому".

Про це повідомляє ДМП "Івано-Франківськ теплокомуненерго", пише Типовий Франківськ.

На пульті Аварійно-диспетчерської служби ДМП "ІФТКЕ" було зафіксовано аварійну зупинку котлів цього теплогенеруючого об`єкту через падіння тиску води. На місце негайно прибула бригада спеціалістів  підприємства. Як з’ясувалося, за борги, які виникли у "63 Котельно-зварювального заводу" перед КП "Івано-Франківськ водоекотехпромом", останній вирішив припинити централізовану подачу води на цей об’єкт.

"Про те, що вода необхідна котельні, котра розташована на території цього підприємства і забезпечує тепловою енергією та централізованим гарячим водопостачанням 8 житлових будинків на вулицях Нова, Нафтова, Незалежності, а також ЗОШ №15, ДНЗ №15 "Гуцулочка" та Управління Національної поліції, Тисменецький районний суд, до уваги, напевно, не взяли. Імовірно, не вважали за потрібне також повідомити про цю "акцію" і керівництво нашого підприємства. Як наслідок: аварійна зупинка котельні і абоненти нашого підприємства, а також школа та дитячий садочок залишилися без тепла", - зазначають у "Водотехпромі".

Тако підприємство додає, що на щастя температура зовнішнього середовища вночі не фіксує низьких показників, бо наслідки подібної «акції виховання» боржника мали би всі шанси боляче відгукнутися на ні в чому не винних громадянах міста і не завдали шкоди в технічному плані котельні, тепловим мережам і внутрішньо-будинковим системам багатоквартирних житлових будинків.