Logo
17 Серпня 2019, 16:50

На кінофестивалі в Торонто покажуть мюзикл «Гуцулка Ксеня», який знімали в Карпатах

З 30 серпня у Торонто розпочнуться треті Дні українського кіно, в рамках яких пройдуть канадські прем'єри спеціальної добірки українських фільмів. Дні українського кіно передуватимуть 44-му Міжнародному кінофестивалю у Торонто (TIFF).

Наразі відомо, що цьогоріч в програмі Міжнародного кінофестивалю у Торонто буде представлено два українських фільми. Обидві відібрані стрічки створені за підтримки Держкіно: антиутопію «Атлантида» Валентина Васяновича покажуть у секції Contemporary World Cinema, а драму «Пофарбоване пташеня» Вацлава Маргоула за однойменним романом Єжи Косинського – у секції Special Presentation Міжнародного кінофестивалю у Торонто, йдеться на Держкіно.

Покажуть у Торонто і мюзикл «Гуцулка Ксеня», знятий за мотивами лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича. Історія про кохання гуцулки та американця українського походження була тепло прийнята в Японії: фільм здобув Ґран-прі міжнародного кінофестивалю Mt. Fuji-Atami в Токіо. Стрічку на фестивалі у Торонто представить режисерка та продюсерка Олена Дем'яненко.

Натурні зйомки для фільму відбувались у Карпатах і в Житомирській області.

Дні українського кіно у Торонто пройдуть з 30серпня по 1 вересня у кінотеатрі  «Карлтон». Організаторами заходу є Державне агентство України з питань кіно, Посольство України в Канаді та Українське Національне Об’єднання – Торонто.

44-й Міжнародний кінофестиваль у Торонто відбудеться з 5 по 15 вересня.