Logo
10 Листопада 2019, 14:30
Теги: книжка

На книжковому форумі «Сторінками української книги» презентували детективні романи Бориса Крамера

Вчора, 9 листопада у фортечній галереї «Бастіон» (галерея «Арт-на-Мур») відбулася зустріч із прикарпатським автором детективних романів Василем Добрянським, який читачам відомий під псевдонімом Борис Крамер.

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта зауважив: «Щороку обсяги друкованих українських видань зростають. Хороша книга потрібна для мотивації та розвитку, а українські видання мають ту енергетику, яка необхідна для успішної людини. З нагоди дня писемності та мови в Івано-Франківську вже вшосте відбувається цей книжковий форум, який покликаний поширювати українське слово та популяризувати українські книги».

Цьогоріч на 19-му Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» Борис Крамер здобув першу премію в номінації «романи» за твір «Зламані сходи», йдеться на сайті ІФ ОДА.

У минулому році він також отримав спеціальні відзнаки. Перша – від Асоціації розвитку суддівського самоврядування України присуджена роману «Пастка на полоза». Ще один роман письменника «Пернач полковника Вухналя», отримав спеціальну нагороду за гострий детективний роман від Українського радіо «Культура».

На зустрічі письменник презентував ці книги молоді Прикарпаття, поділився своїми творчими здобутками та розповідав про участь у 26-му Львівському форумі видавців.

Зауважимо, що планах цього письменника – видання ще двох історичних романів.