Logo
22 Листопада 2021, 17:47

На Коломийщині для сім’ї, яка виховує прийомних дітей, придбали будинок

Для семи прикарпатських дітей, позбавлених батьківського піклування, свою любов та підтримку подарувала сім’я Угорських, котра проживає у місті Коломия. Подружжя Романа та Галини, які вже мають успішний досвід опіки над дітьми, взяли на виховання ще семеро дітлахів із двох сімей.

Про це інформує пресслужба ІФ ОДА.

Щоб підтримати родину за кошти субвенції із державного бюджету, – а це майже 3 мільйони гривень, – та співфінансування із місцевої казни у сумі понад 700 тисяч гривень для сім’ї Угорських придбали сучасний житловий будинок.

Очільниця Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук разом із Коломийським міським головою Богданом Станіславським вручили родині Угорських ключі від нового помешкання.

«Створення дитячого будинку сімейного типу – це неабиякий вияв любові до дітей, котрі опинилися у скрутному становищі, – зазначила Світлана Онищук. – Переконана, що ваша енергія, батьківська любов, тепло сердець допоможуть дітям вирости щасливими та здоровими, адже діти – це наше майбутнє. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, Божої ласки та благословення».

diti-21-11-2021-10