Logo
23 Травня 2023, 13:20

На Коломийщині провели виїзну акцію «День здоров’я»

Днями у Коломийській громаді відбувся десятий виїзд акції «День здоров‘я», де краяни проявили неабияку активність. Участь в акції взяли понад 400 жителів громади, їм надано 693 послуги. Скористалися медичними послугами і голова Коломийської РВА Любомир Глушков та міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Для найменших відвідувачів показали мультфільм, провели навчальні експерименти та пізнавальну лекцію на тему «Гігієна рук» та «Гігієна кашлю».

«Під час заходу була змога вакцинуватися від коронавірусу, дифтерії та правця. Всім охочим безкоштовно робили тести на ВІЛ/СНІД, гепатити, коронавірус, виміряли рівень цукру в крові та холестерину, проводили спірометрію, дерматоскопію, вимірювали артеріальний тиск. Була можливість зробити кардіограму із розшифруванням, - розповів головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук. - Ми прислухаємось до запиту жителів громад і вчергове розширили спектр послуг в акції. Цього разу, наприклад, були доступні консультація психолога та обстеження офтальмолога. Днями раніше залучили інших вузькопрофільних фахівців».

Посадовець подякував партнерам, районній та міській владі за підтримку у наближенні медичних послуг до населення.