Logo

На Коломийщині відкрили два центри вакцинації проти COVID-19

Сьогодні, 19 серпня, у місті Коломия та селищі Отинія відкрили центри вакцинації проти коронавірусу.

Про це повідомляють у пресслужбі Івано-Франківської облдержадміністрації.

Уселищі Отинія він діятиме у приміщенні Народного дому. У центрі працюватиме бригада медиків, яка здійснюватиме щеплення вакцинами (AstraZeneca та CoronaVac) для першої дози і (Pfizer/ BioNtech та Moderna) для ревакцинації. Наступного тижня жителі громади зможуть імунізуватися й іншими доступними для всіх українців вакцинами.

За словами голови райдержадміністрації Любомира Глушкова, на Коломийщині вже провакциновано 28 тисяч жителів. Задля проведення ефективної вакцинальної кампанії відкрито три центри масової вакцинації, два з яких розпочинають свою роботу сьогодні: один в Отинії, інший — у Коломиї в приміщенні ЦНАПу.

«Через суттєве збільшення кількості хворих на COVID-19, ми повинні нарощувати темпи вакцинації, адже це єдиний дієвий спосіб подолати пандемію і зберегти життя людей, — наголосив Глушков. — Уникнути захворювання або перенести хворобу у легкій формі можна виключно імунізацією, яка є доступна кожному жителю Коломийщини».

Як зазначив регіональний координатор із вакцинації в області  Микола Стовбан, у районі вже підтверджено 10 випадків вірусу Дельта, який у рази небезпечніший. Тому своєчасна імунізація є тим чинником, який захистить від хвороби і врятує життя.