Logo
16 Травня 2020, 09:55
Теги: кордон

На кордоні з Польщею запрацював пункт пропуску "Шегині"

У ніч на 16 травня пішохідний пункт пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею відновив свою роботу. Рішення про його відкриття ухвалив Кабінет Міністрів 13 травня.

Отож "Шегині" запрацював з 16 травня 00:00.

Про це мовиться на сайті Держприкордонслужби, передає 24 канал.

У Держприкордонслужбі додали, що окрім автомобільного напрямку "Шегині" обладнаний пішим переходом. Водночас громадянам варто враховувати, чи здійснюватиме оформлення польська сторона на всіх цих напрямках.

Раніше очільник МВС Арсен Аваков на засіданні уряду наголосив, що виникла необхідність у відкритті цього пункту пропуску. 

Обмеження на кордонах України: головне

З 16 березня через пандемію коронавірусу у світі в Україну заборонили в'їзд іноземців (окрім тих, які мають право на проживання). З 17 березня припинили міжнародне залізничне, автобусне та авіасполучення. Упродовж 27 березня Україна повністю закрила свої кордони для пасажирського руху.

До цього часу були закриті всі піші КПП, потрапити в Україну можна було лише на авто. Тимчасово закриті 123 пункти пропуску уздовж усього кордону України.

Наразі виїхати з України може транзитний і вантажний транспорт. До Польщі потрапити можуть власники карти поляка чи громадяни Європейського Союзу.
Потрапити в Україну можуть її громадяни чи ті, хто мають право на проживання.

Які автомобільні пункти пропуску на кордоні працюють:
"Ягодин"
"Краківець"
"Рава-Руська"
"Ужгород"
"Тиса"
"Дякове"
"Порубне"
"Старокозаче"
"Рені"
"Могилів-Подільський"
"Гоптівка"
"Юнаківка"
"Бачівськ"
"Сеньківка"
"Мілове"
"Нові Яриловичі"
"Славутич"
"Виступовичі"
"Доманове"