Logo
11 Березня 2020, 17:57

На Косівщині відкрили відділення екстреної медичної допомоги

В рамках проведення другого етапу медичної реформи сьогодні в КНП "Косівська ЦРЛ" відбулося урочисте відкриття відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.

Відділення буде функціонувати в режимі 24/7/365 та надавати повноцінну лікарську допомогу. Персонал відділення навчений працювати оперативно та ефективно, інформує Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА.

Медичні працівники відділення будуть постійно взаємодіяти як з бригадами «швидкої», котрі доставляють пацієнта, так і з сімейними лікарями.
Створення таких відділень спрямоване на вирішення проблеми: куди вести пацієнта у разі необхідності госпіталізації. Тут надаватимуть всю необхідну допомогу: спрямування хворих до стаціонарних відділень, госпіталізація пацієнтів на період до 3-ох діб, інтенсивна терапія при неможливості транспортування, нескладні операції, діагностичні маніпуляції та інше.

На ремонтні роботи з державного фонду регіонального розвитку було виділено 1100000,00 гривень.

До кінця року за кошти державного бюджету планується дооснащення відділення дороговартісним та вкрай необхідним в сучасних умовах діагностичним обладнанням: апаратом ультразвукової діагностики, цифровим рентгенапаратом, апаратом комп’ютерної томографії, електрокардіографом, фіброгастроскопом, апаратом штучної вентиляції легень, моніторами пацієнта.