Logo
25 Січня 2021, 20:16

На Косівщині викрили нелегальний гральний заклад

Поліцейські задокументували незаконну діяльність грального закладу, який всупереч закону продовжував свою роботу у Косівському районі.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження. Триває досудове розслідування, пише Типовий Франківськ із осиланням на поліцію області.

22 січня спіробітники Управління стратегічних розслідувань в області викрили факт незаконної діяльність грального закладу, який функціонував на території смт. Кути – у орендованому приміщенні. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Косівського відділу поліції.

У вказаному гральному закладі поліцейські виявили комп'ютерну техніку у робочому стані, яку вилучили у якості речових доказів - системні блоки, монітори та комплектуючі, через які надавалися послуги в сфері грального бізнесу, «чорнові» записи та грошові кошти, які ймовірно здобуті незаконним шляхом.

На момент проведення процесуальних заходів у приміщенні знаходились троє відвідувачів та адміністратор.

За фактом надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу поліцейськими розслідується кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. 

Поліція встановлює осіб, причетних до організації незаконного грального бізнесу. 

Правоохоронці Івано-Франківщини звертаються до громадян: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, негайно повідомляйте про це на лінію "102" для оперативного та належного реагування.