Logo
29 Травня 2021, 18:34

На міжнародній конференції в Івано-Франківську говорили про реалізацю проєкту ROOTS

Проміжкові результати реалізації міжнародного проєкту «Назад до наших спільних коренів» (“ROOTS”) відбулася вчора в Івано-Франківську за участю партнерів проєкту з Румунії.

Делегацію партнерів з міста Ботошані, Румунія, очолював мер міста Ботошані Андрей Космін.

Як повідомили у Департаменті інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків,  туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради.

Учасники конференції презентували напрацювання концептуального наповнення майбутнього Музею зброї на базі Палацу Потоцьких в місті Івано-Франківську та досягненнями проєкту у румунських партнерів.

Про проведену роботу із створення Музею зброї в Івано-Франківську розповів директор комунального підприємства «Простір інноваційних креацій «Палац» Володимир Гайдар.

Нагадаємо, Музей зброї в Івано-Франківську створюється в рамках проєкту «Назад до наших спільних коренів» ROOTS, 2SOFT/2.1/133), що впроваджується в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020 за співфінансування Європейського Союзу ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020.

Про здобутки румунських партнерів проєкту розповіла його менеджера Ралуца Баласкау.

Під час конференції міський голова Руслан Марцінків вручив гостям коване дерево-символ проєкту. Його виготовили спеціально для гостей конференції.

 

Фото: Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста ІФМР