Logo
25 Квітня 2019, 21:29

На Надвірнянщині учасникам АТО/ООС побудують житловий будинок

У Надвірній побудують багатоквартирного житловий будинок на земельних ділянках наданих учасникам АТО по вулиці Рамішвілі.

На пропозицію представників громадських організацій учасників та ветеранів АТО щодо можливості будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельних ділянках наданих учасникам АТО по вулиці Рамішвілі у місті Надвірна відгукнулися керівники районної та міської влади, повідомляє прес-служба ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

У нараді, яка відбулася з цього приводу, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів РДА, представники будівельного бізнесу Надвірнянщини та керівники громадських організацій учасників АТО.

Деталі майбутнього будівництва будуть обговорені під час наступних нарад. Позиція влади району і міста – це фінансова підтримка.

Нагадаємо, що у 2018 році членам сім’ї загиблого учасника АТО за кошти Державного бюджету придбано трьохкімнатну квартиру в місті Івано-Франківськ.