Logo
21 Січня 2022, 17:15

На Надвірнянщині відкрили універсальний спортивний зал

Сьогодні у селі Заріччя відбулося відкриття універсального спортзалу для громади. 

На відкриттю були присутні голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук та голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

Починаючи з 2012 року у громаді починали втілювати задумане, проте далі залитого фундаменту справа не йшла.

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич заявляє: "Сьогодні у мене такий стан, який подібний до стану спортсмена, що  перебуває на спортивному майданчику в запалі боротьби. Але коли він отримав перемогу, нічого не хоче говорити і просто втомлений йде в роздягалку переодягатися. Найголовніше це те, що тепер тут не тільки дітям можна займатися, але й приймати змагання міжнародного рівня".

Завдяки сприянню обласної ради та депутатського корпусу у 2019 році знову взялися за будівельний об'єкт. Саме у той час було подано заявку  на конкурсний відбір проєктів, які можуть реалізовуватись за кошти Державного Фонду Регіонального Розвитку.

"Дуже велика подія для громади та області. Ми маєм сьогодні ще одне відкриття спортивного залу, де будуть займатися люди, займатися спортом і показувати хороші результати в майбутньому", - додає голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Тепер місцеві Делятинські волейболісти зможуть професійніше займатися улюбленим заняттям спорту та розвиватися для кращого результату.

Особливо задоволеною є директорка ліцею, адже тепер діти зможуть займатися не в актовій залі як раніше. Вона  переконана - універсальний спортивний зал служитиме дітям та громаді не один рік.