Logo
3 Серпня 2015, 17:13

На «Острові закоханих» в Івано-Франківську відкрили ковану арку (ФОТО)

Арку, подаровану ковалями під час фестивалю “Свято Ковалів” розмістили на острівці, що знаходиться на міському озері.

арка1

За словами голови Івано-Франківського Молодіжного міськвиконкому Ірини Рабарської, відтепер біля унікальної арки можна буде проводити урочисті події для закоханих пар, передає Фіртка.

Урочисто відкрили арку міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус разом з Іриною Рабарською.

Як відзначив мер, втілити цю ідею в життя допомагало багато людей.

«Облагородити цей острів допомагала велика кількість людей, до цього доклалось керівництво парку, житлово-комунального господарства, департаменту архітектури та містобудування. Дякую ковалям, які викували цю арку кохання. Проте, хочу сказати, що на цьому ми не зупинемось», - відначив Віктор Анушкевичус.

Арку встановлено за кошти Євросоюзу. Її вартість становить близько 90 тисяч гривень.

За словами виконавчого директора Свята ковалів Михайла Клатька, частину з цих коштів виділив Європейський Союз в рамках програми підтримки ковальства на Прикарпатті.

«Гості фестивалю кували квіти і інші деталі. Потім це все змонтували у майстерні. Дизайн арки розроблений ковалем з Надвірної, Анатолієм», - розповів Михайло Клатько.

Також, мешканці міста викували квіти, які встановили по обидва боки арки. На них закохані пари, так як на на мості до Острову закоханих, зможуть чіпляти колодки на знак вічного кохання.

А ще планується викувати ворота та перила на мості і покращення ландшафту.

арка2

арка3

арка4

арка5

арка6

арка7

арка8