Logo
6 Квітня 2021, 10:40

На озеленення Франківська в цьому році витратять три мільйони гривень

На озеленення Івано-Франківська цьогоріч виділили три мільйони гривень.

Про це розповів директор департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради Ігор Сенчук під час щотижневої оперативної наради, пише Типовий Франківськ.

За його словами, департамент благоустрою за озеленення відповідальний за двома напрямками: послуги з влаштування та утримання клумб, вазонів та молодих дерев. Другий напрям – садіння дерев та кущів.

"Частина цих грошей на утримання та облаштування клумб – два мільйони 100 тисяч гривень. 900 тисяч передбачено на садіння дерев та кущів. Послуга на утримання та влаштування клумб згідно з бюджетними призначеннями в нас розділена на чотири категорії. Перша – це послуга з влаштування та утримання клумб і квітників у центральній частині міста. Друга – це послуга з посадки багаторічних зелених квітів. Третя – послуга садіння квітів та вазонів на опорах та догляд за ними. Четверта – послуги з догляду за молодими деревами", – розповів Ігор Сенчук.

Загалом, у Франківську є 54 клумби площею три тисячі квадратних метрів. Загальна площа під квітами – більше 800 м кв. Всього під час озеленення міста висадять більше 20 видів квітів, 300 дерев та 200 кущів. На догляд за деревами виділили 146,9 тисяч гривень.