Logo
28 Червня 2019, 18:35

На період трьох вихідних прикарпатські рятувальники перейшли на посилений режим служби

У період проведення в країні заходів з нагоди Дня Конституції України, з 9 години 28 червня до 9 години 1 липня, підрозділи ДСНС перейшли на посилений режим несення служби.

Про це повідомляють в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області, пише Типовий Франківськ.

"У цей період здійснюється посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки у межах зон відповідальності. Особливу увагу приділено об'єктам із масовим перебуванням людей, на яких будуть проводитися заходи, пов'язані із святкуванням Дня Конституції України", - йдеться у повідомлені.

Загалом, до 9-ї ранку 1 липня на цілодобовому чергуванні перебувають близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС.

Крім того, організовано міжвідомчу взаємодію та проводяться роботи щодо попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки з обслуговуючим персоналом на об’єктах, що будуть задіяні до проведення заходів.

Також, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС.