Logo
23 Жовтня 2022, 18:01

На півдні ворог б'є вздовж усієї лінії фронту

З метою уточнення розташування українських військ і коригування свого вогню ворог запускає безпілотні повітряні шпигуни.

На півдні протягом ночі ворог завдав ЗСУ ударів вздовж усієї лінії бойового зіткнення.

Про це заявив речник оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, коментуючи обстановку станом на 13:00.

Він зазначив, що обстановка на південнобузькому напрямку напружена і складна, проте впевнено контролюється Силами оборони. Противник продовжує вести оборонні дії та намагається утримати зайняті рубежі.

"Протягом ночі він завдавав вогневого ураження нашим військам із застосуванням авіації, реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії та мінометів уздовж всієї лінії бойового зіткнення", - повідомив Назаров.

Також, за його словами, з метою уточнення становища українських військ і коригування вогню артилерії ворог запускає безпілотні повітряні шпигуни вздовж лінії зіткнення - на стику Херсонської та Миколаївської областей.

Крім того, в готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря знаходяться 3 носії високоточних крилатих ракет з сумарним залпом – 24 "Калібри". Загальна чисельність корабельного угруповання ворога в Чорному морі становить 10 кораблів і катерів, у тому числі 2 великих десантних кораблі. Всі вони продовжують маневрування вздовж південного узбережжя Криму.

 

 

 

Фото з відкритих джерел