Logo
15 Травня 2020, 14:35

На Прикарпатті браконьєри ловили червонокнижну рибу

Вчора, 14 травня рейдова група рибпатрульних здійснила рибоохоронний рейд на річці Дністер.

Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківського рибоохоронного патруля, пише Типовий Франківськ.

Близько 18 годин, в с. Лука Городенківського району, під протилежним берегом Дністра було виявлено осіб, які здійснювали вилов риби з дерев’яного човна. Рибпатрульні на надувному човні наблизилися до осіб, але ті зникли в невідомому напрямку на заліснених схилах Дністра, подальші розшуки порушників не виявили.

«За допомогою бінокля було зауважено, що один з осіб в руках тримав марену звичайну, яка сягала йому до пояса. Такі екземпляри мають вагу до 10 кілограмів. Цей вид риби червонокнижний, компенсація за вилов однієї особини, незалежно від розміру, становить 330 грн ", - коментує головний державний інспектор рибпатруля Ігор Гуляк.

Рибпатрульні провели тралювання на цій ділянці річки, виявивши у воді безгосподарське знаряддя лову, риби в якому виявлено не було. Складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна.

У селах Городниця, Передівання Городенківського та с. Підвербці Тлумацького районів було проведено профілактичні розмови з рибалками.

Поблизу сіл Поточище та Колінки Городенківського району осіб, що здійснювали б вилов риби поза межами дозволених для рибальства ділянок в період нересту, не виявлено.