Logo

На Прикарпатті через негоду 38 населених пунктів залишились без світла

Сьогодні, 10 березня, ремонтні бригади акціонерного товариства «Прикарпаттяобленерго» ліквідовують наслідки аварійних вимкнень у 61 населеному пункті Івано-Франківської області.

Як повідомляє прес-служба АТ «Прикарпаттяобленерго», станом на 10:30 у зв’язку з негодою повністю без електропостачання залишились 38 населених пунктів Івано-Франківської області, частково без світла - 23. Аварійні ситуації зафіксовані на 295 трансформаторних підстанціях.

Основна причина вимкнень – обриви на лініях електропередач, спричинені падінням дерев. Найбільше від негоди постражали Рогатинський, Галицький та Тисменицький райони. На місцях аварій у посиленому режимі працюють оперативні бригади обленерго, щоб якнайшвидше відновити електропостачання споживачам.

Енергетики просять проявити терпіння та з розуміння ставитись до перенавантаження на лініях кол-центру компанії. У звязку із аварійними вимкненнями дзвінків надходить дуже багато, тому додзвонитись операторам проблематично. Дізнавайтесь про вимкнення на офіційному сайті компанії, вибравши на карті вимкнень свій регіон.