Logo
13 Серпня 2021, 16:37

На Прикарпатті диких тварин вакцинуватимуть від сказу

Відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2021 рік, на території Івано-Франківщини протягом вересня буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Про це інформують у пресцентрі головного управлінні держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом розкидання з авіатранспорту над територіями лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів. Заплановано розкидати 307,1 тисяч доз вакцини. Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

"Приманка з вакциною, яка розповсюджується авіатранспортом, безпечна для людей і тварин; вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок – не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на територію особистого селянського господарства, прохання перенести її (в рукавицях) за межі господарства, де її зможе спожити дика тварина," - йдеться у повідомленні.