Logo
27 Грудня 2023, 21:16

На Прикарпатті до 15 років за ґратами засудили бойовика нзф «днр»

За публічного обвинувачення прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури жителя Донеччини визнано винним у державній зраді, колабораційній діяльності, участі у незаконних збройних формуваннях і терористичній організації, передає Типовий Франківськ.

Йому призначено покарання - 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

В суді доведено, що уродженець рф, який тривалий час проживав на Донеччині, у 2014 році вступив на службу до нфз «днр» та воював проти українських військових.

Він пройшов військову підготовку та до 2019 року був «стрілцем» республіканської гвардії «днр», виконував бойові завдання у с. Кондратівка Донецької області.

З лютого до листопада 2019 року – у складі «3-го мотострілкового батальйону 7-ї бригади мінометної батареї народної міліції «днр» бойовик чергував на позиціях біля Вуглегірської ТЕЦ.

На початку повномасштабного вторгнення він відбував покарання у колонії за вбивство та скористався помилуванням окупаційної адміністрації.

У липні 2022 він звернувся до так званого голови «днр» щодо помилування та вступу до терористичної організації. Його зарахували до особового складу «2-ї роти 1-го мотострілкового батальйону 100-ї окремої мотострілкової бригади народної міліції «днр»» на посаду «стрілка».

"Під час бойових зіткнень 11 листопада 2022 року підрозділи ЗСУ взяли його у полон поблизу Красногорлівки на Донеччині", - йдеться в повідомленні.