Logo
20 Лютого 2020, 10:23

На Прикарпатті інформаційно допомагатимуть підприємствам осіб з інвалідністю

На виконання доручення т.в.о. голови облдержадміністрації Віталія Федоріва сьогодні начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта провів зустріч з керівниками підприємств, установ, організацій, які представляють всеукраїнські громадські організації осіб з інвалідністю.

Днями на щотижневій нараді під головуванням Віталія Федоріва розглядали рекомендації щодо організаційно-методичної допомоги у діяльності підприємств, організацій, заснованих громадськими організаціями осіб з інвалідністю, інформують в ІФ ОДА.

Одним із напрямків було визначено надання інформаційної підтримки  в частині поширення відомостей про підприємства, асортимент  їх продукції та нагальні потреби людей з інвалідністю.

Під час конструктивної розмови директор Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Василь Жураківський, керівники Івано-Франківського учбово-виробничого підприємства УТОГ Ігор Остяк, підприємства  «ІНІН» ГО «Союз організацій інвалідів України» Роман Федорин, «Івано-Франківського учбово-виробничого підприємства УТОС»  Роман Месик висловили свої пропозиції щодо інформації, яку варто поширити у ЗМІ, серед керівників районів,  установ, організацій та підприємців краю.

«Ми усвідомлюємо проблеми, з якими доводиться стикатися людям з інвалідністю, зокрема, щодо реалізації продукції ваших підприємств, - зазначив Володимир Джигіта. – Тому для проведення якісної інформаційної кампанії в рамках чинного законодавства будемо організувати ряд заходів».   

 За результатами зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю щодо підготовки інформаційних матеріалів.