Logo
14 Червня 2021, 16:45

На Прикарпатті кримінальний “авторитет” підбурював в’язнів порушувати порядок

Засуджений за крадіжку «авторитет» залякував та тероризував інших засуджених однієї із виправних колоній в Івано-Франківській області. Він постійно порушував правила поведінки в установі і примушував до цього засуджених.

11 червня цього року він примусив понад 100 утриманців виправної колонії порушити встановлений в колонії режим, відмовитися від сумлінного виконання своєї роботи, не з’явитися на обід та вечерю, а також не використовувати формений одяг.

Як повідомляють у пресслужбі Департументу стратегічних розслідувань Національної поліції України, такі факти диктування кримінальним «авторитетом» злочинних правил поведінки неодноразові та масові.

12 червня зловмисника затримали. На підставі отриманих доказів та зібраних фактів слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури повідомили «авторитету» про підозру.

З метою недопущення подальшого впливу кримінального «авторитета» на інших в’язнів колонії його помістили до ізолятору тимчасового тримання для подальшого переведення в іншу установу відбування покарань.

 

Фото з допису Департументу стратегічних розслідувань Національної поліції України у Фейсбуці.