Logo
16 Квітня 2021, 11:50
Теги: діти

На Прикарпатті малолітніх дітей забрали з сім'ї

До відділу соціального захисту населення та у справах дітей Рожнятівської селищної ради звернулися староста та педагогічний колектив одного зі старостинських округів нашої громади, щоб врятувати дітей.

Про це йдеться на сайті Рожнятівська селищна рада, пише Типовий Франківськ.

Два роки назад багатодітна сім’я поховала матір, а батько, який провадив не найкращий спосіб життя, залишився сам виховувати 4 дітей.

Вже через місяць після смерті матері соціальними службами району було прийнято рішення тимчасово влаштувати дітей в центр соціально-психологічної реабілітації в Медині (Галицького району). Діти, за період перебування в центрі, відпочили, адаптувалися, а батько привів житло в належний стан, влаштувався на роботу та дещо переглянув власний спосіб життя. Дітей було повернуто додому.

"Однак, така обстановка в домі тривала недовго. Досягали повноліття дві старші доньки і цигарки, алкоголь та сумнівної репутації чоловіки стали постійними гостями в будинку родини. Від цього найбільше страждали молодші діти, семикласник Іванко та четвертокласниця Соломійка. Тривогу забили вчителі місцевої школи, адже були сигнали про втягнення дітей до вживання алкоголю, тютюнопаління, бродягування. Батько з цим справитися не зміг, тому звернувся за допомогою до старости села…", - йдеться в дописі.

Працівники відділу соціального захисту населення та у справах дітей Рожнятівської селищної ради спільно з представниками  ювенальної превенції відділу превенції Калуського РВП ГУМП в Івано-Франківській області здійснили виїзд в сім’ю та підтвердили факти загрози здоров’ю та безпеки дітей і прийняли рішення тимчасово вилучити неповнолітніх із загрозливого середовища.

Так, 9 квітня ц.р. дітей влаштовано в Івано-Франківський обласний центр підтримки дітей та сімей в м. Тлумач. З сім’єю буде проводитись відповідна робота щодо створення безпечного середовища для неповнолітніх.